expedicia-img
Expedujeme do 24 hodin 

90% zboží

doprava-img
Rychlá doprava 

až do Vaší garáže

darcek-img
Pečlivě balíme 

aby balík došel v pořádku


O firmě


ering-logo.png

Společnost ERING s.r.o. je jednou z nejrychleji rostoucích společností elektronického obchodu v daném segmentu. Pracujeme opravdu tvrdě a snažíme se abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší servis a nejlepší podmínky.

V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců světového ráže. Abychom našim zákazníkům dokázali poskytovat originalitu a původ našich produktů dáváme si záležet při výběru dodavatelů. U více značek jsme oficiální distributor a tam kde nejsme oficiální distributor nakupujeme z přímého zdroje. Dokážeme tak garantovat originalitu a původ každého zakoupeného produktu u nás splňuje co má ke spokojenosti našich zákazníků

Máme centrálu na východě Slovenska ve městě GIRALTOVCE .

filtreaolejesk001.jpg

Náš tým tvoří 15 lidí a neustále nabíráme nové posily, abychom uměli promptněji reagovat na vaše požadavky. Posilujeme jak podporu tak sklady.

Hodnoty naší společnosti jsou založeny na našich zákaznících a našich zaměstnancích. Budeme velmi rádi pokud se k nám přidáte na tuto bláznivou cestu a zažijete jedinečnou firemní kultur u.

w277553-filtreaoleje-tim.jpg

Naše skladové zásoby neustále navyšujeme na základě poptávky a požadavků našich zákazníků. Snažíme se bleskově expedovat abyste nemuseli za zásilkou od nás čekat a aby byl zboží u vás co nejdříve .

Pokud jste si objednali produkt který vám nebyl bleskově doručen věřte že my sedíme a přemýšlíme nadtím jak to napravit při vaší příští objednávce. Naše průměrná doba dodání se neustále zkracuje. Náš sortiment neustále rozšiřujeme a vylepšujeme.

Vaše objednávky si víte jednoduše vyzvednout na našem výdejním místě.

filtreaolejesk0005.png

w277543-filtreaoleje-vydajne-miesto-2.png

Naši práci děláme z radosti a od srdce. Jsme všichni autíčkáři a proto každou jednu objednávku vyřizujeme tak jako kdyby se jednalo o naše auto.

To že jsme nikdy nevyrostli a hračky nezměnily značí i to na jakém STOLE se balí vaše objednávky.

w277555-baliaci-stol-filtreaoleje.png

Snažíme se udělat všechno proto, aby zákazník s nákupem byl u nás spokojen a aby to v něm zanechalo ten správný zážitek.

w126727-5ea58aac-4c81-4e5c-9fc9-16ec784d0ffe-2.jpg

Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás mimořádně důležitá a zakládáme si na tom.

Vy ještě u nás nemáte žádnou objednávku?

  • Budeme velmi rádi, pokud to hned napravíme.
  • Doporučujeme vám prohlédnout si naši kompletní nabídku a věříme, že si rozhodně něco vyberete.
  • V případě výběru toho správného produktu neváhejte využít naší podpory a vybereme vám produkt na míru.

;
Expedujeme do 24 hodin 90% zboží
Rychlá doprava až do Vaší garáže
Pečlivě balíme aby balík došel v pořádku