expedicia-img
Expedujeme do 24 hodin 

90% zboží

doprava-img
Rychlá doprava 

až do Vaší garáže

darcek-img
Pečlivě balíme 

aby balík došel v pořádku

Blog

maskot-img-3
Dacia značka: založení, historie, začátky a modely dnes

Dacia je značka známá svojí cenovou dostupností a praktičností. Od svého založení v 60. letech v Rumunsku neustále přináší vozidla, která jsou zajímavá designově i cenou, ačkoli v minulosti to mohlo být až kontroverzní. Dnes si proto povíme něco víc nejen historii značky, ale také o aktuální nabídce modelů a jejím úspěchu dnes.

Čtěte více
Alain Prost: jeho začátky, kariéra, styl jízdy a životopis

Zapněte motory a připravte se na vzrušující jízdu s příběhem Alaina Prosta, muže, který se z francouzských motokár vypracoval až na vrchol Formule 1. Prost, přezdívaný také "Profesor", byl nejen čtyřnásobný mistr světa, ale také geniální taktik, kterému analytický přístup a chladnokrevné rozhodování přinesly místo mezi legendami.

Čtěte více
Jak snížit spotřebu na starším autě? Zde jsou užitečné rady a tipy

Chcete snížit spotřebu paliva svého staršího auta a ušetřit tak nějaké finance, pokud vás už náhodou stojí víc na opravách? Někdy stačí jen několik jednoduchých úprav a kroků, aby byl váš starý společník na cestách efektivnějším. V tomto článku vám nabídneme praktické rady a tipy, které vám k tomu pomohou doslova ihned.

Čtěte více
Návod, jak správně tankovat benzin, naftu, LGP, CNG, AdBlue

Víte, jak správně tankovat pohonné hmoty? Ať už tankujete benzín, diesel, LPG, CNG nebo AdBlue, naučíme vás, jak to dělat správně, ekonomicky, efektivně a především bezpečně. V tomto článku zjistíte, jak můžete optimalizovat výkon a spotřebu svého auta správným tankováním, stejně tak i to, jakých chyb je třeba se vyvarovat.

Čtěte více
Kia značka: vznik, příběh a historické i aktuální modely

Kia patří u nás k nejoblíbenějším značkám aut. Tento významný jihokorejský výrobce má za sebou fascinující historii, která začíná založením v roce 1944. Za tu dobu prošla Kia dlouhou cestou, dokonce i mimo výrobu automobilů, než se stala dnešní ikonou. Jaké jsou klíčové milníky v historii značky a jaká je její nabídka?

Čtěte více
Mika Häkkinen: jeho životopis, kariéra, nehoda a tituly

Mika Häkkinen je legendární finský závodník Formule 1, který působil v tomto v královském motosportu v 90. letech a na začátku 21. století. Získal dva tituly šampiona F1, vždy v přímém souboji s další legendou, Michaelem Schumacherem. Jak začínal, jaké byly klíčové momenty kariéry a co všechno změnila jeho nehoda?

Čtěte více
Příprava auta před dovolenou? Kontrola i dodatečná výbava

Chystáte se na dovolenou autem? Nezapomeňte se připravit! Tento článek vám poskytne krátký seznam věcí, na které se zaměřit, aby vaše auto bylo připraveno na delší cestu a abyste ji zvládli bez problémů. Dozvíte se, co byste měli zkontrolovat a jakou výbavu byste měli zvážit, chcete-li komfortně cestovat.

Čtěte více
Finanční vs. operativní leasing auta: rozdíly a jejich srovnání

Finanční a operativní leasing auta jsou dvě moderní a velmi oblíbené možnosti, jak si pořídit vůz, aniž byste jej museli ihned kupovat v hotovosti. V tomto článku vám proto vysvětlíme rozdíly mezi nimi a porovnáme je, abyste mohli zjistit, která forma leasingu by pro vás mohla být lepší a jaké má plusy či minusy.

Čtěte více
Alfa Romeo značka: historie, modely, nabídka a porovnání

Alfa Romeo je prémiová italská značka s více než stoletou historií. Již od svého vzniku se rychle stala synonymem pro sportovní a výkonné automobily, které jsou známé svou estetikou a rychlostí. V tomto článku se podíváme na historii Alfa Romeo, její významné modely a všechny přednosti, které nabízí řidičům po celém světě.

Čtěte více
Mlhová světla: jejich používání, funkce a co říká zákon

Mlhová světla jsou důležitou, ale bohužel stále ne samozřejmostí součástí výbavy auta. Platí to zejména v oblastech, kde jsou zhoršeny povětrnostní podmínky, tedy časté mlhy, deště nebo intenzivní sněžení. V následujících řádcích se proto podrobněji podíváme na to, jak mlhová světla fungují, kdy je používat a co na to říká zákon.

Čtěte více
Expedujeme do 24 hodin 90% zboží
Rychlá doprava až do Vaší garáže
Pečlivě balíme aby balík došel v pořádku